„Solidarność zobowiązuje”? Ruch związkowy i transformacja z perspektywy kobiet

Studentki i studentów, doktorantki i doktorantów, pracowników naukowych oraz osoby zainteresowane problematyką uczestnictwa kobiet w ruchu związkowym (niezależnie od afiliacji) serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Solidarność zobowiązuje”? Ruch związkowy i transformacja z perspektywy kobiet,  która odbędzie się 11 czerwca 2015 roku na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Nabór abstraktów trwa do 30 kwietnia 2015 roku. Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje dotyczące Konferencji załączamy poniżej.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: CALL FOR PAPERS